W niewiarygodnie niskich cenach podłokietniki. Polecana hurtownia. Godna polecenia oferta dla tapicerów


Na polskim rynku działamy od wielu lat, wciąż powiększamy naszą unikalną ofertę.

Korzystając z internetu do sprzedaży możemy dotrzeć do zorientowanych w tej branży klientów, z każdego, nawet najdalej położonego miasta.
Nasi klienci, to głównie ludzie, którzy zajmują się renowacją starych mebli, tapicerzy, fachowcy, rzemieślnicy, osoby, które tworzą wymyślone przez siebie, znakomite pomysły.


Jedynie dzięki naszym wyjątkowym tkaninom obiciowym można kapitalnie odnowić swoje zużyte meble, dodać im świetnego charakteru.

Firma Almitex, to niezwykle bogaty asortyment m. in. tkanin obiciowych, tapicerskich, oferujemy różne wzory i kolory. W naszej ofercie także: Akcesoria meblowe.
Hurtownia dba o bogaty, szeroki wybór, zarówno kolorystyczny, cenowy i unikalne wzory.

To pewne, każdy fachowiec, który zajmuje się profesjonalnie tapicerką meblową szuka dobrego dostawcy hurtowego najwyższej jakości, w okazyjnej cenie tkanin, materiałów obiciowych.

Nasza hurtownia Almitex, Kępno, to mistrzowski wybór.

W naszej różnorodnej ofercie również hurtowa sprzedaż tanich, jakościowo najlepszych mebli. Np. dopasowane do każdego wnętrza tanie wersalki, kanapy, sofy.

Wszystkie nasze produkty są najwyższej jakości wraz z poszukiwaną gamą kolorów i wspaniałych wzorów.
W naszym sklepie do wyboru tkaniny obiciowe i tapicerskie w kwiaty czy w fantazyjne kształty i powtarzalne desenie, także jednokolorowe, lecz z oryginalną fakturą – każdy z Państwa zawsze znajdzie w naszej hurtowni materiałów tapicerskich idealnie dopasowaną do swoich projektów tkaninę!

Nasze produkty możemy wysłać do: Białogard Połaniec Kobylin Osiek Kuźnia Raciborska Sławno Racibórz Biłgoraj Różan Sędziszów Golczewo Prudnik Lwówek Ruciane-Nida Olszyna

I każdego innego miasta…

Nogi metalowe do mebli. Klej tapicerski. szkielet Body Bluzka dziewczęca biała z długim rękawem

akcesoria do łodzi Działka ROD. Nintendo GameCube.

OGŁOSZENIA PRASOWE