W niewiarygodnie niskich cenach kleje tapicerskie. Zaufana hurtownia. Zalecana propozycja dla rzemieślników


Nasza firma zajmuje się sprzedażą hurtową już wiele lat, staramy się wciąż powiększać naszą branżową ofertę.

Prowadząc handel przez internet możemy dotrzeć do zorientowanych w tej branży klientów, z terenu całej Polski.
Nasi kontrahenci, to głównie ludzie, którzy zajmują się renowacją mebli, tapicerzy, fachowcy, rzemieślnicy, osoby, które tworzą wymyślone przez siebie, genialne projekty.


Wyłącznie dzięki naszym rewelacyjnym tkaninom obiciowym można idealnie odnowić swoje meble, zaszczepić im świetnego charakteru.

Nasza firma Almitex, to niezwykle bogaty asortyment m. in. tkanin obiciowych, oferujemy różne wzory i kolory. W naszej meblowej ofercie także: kanapy, wersalki.
Nieustannie dbamy o bardzo bogaty, ciekawy wybór, kolorystyczny, jak również, cenowy i unikalne wzory.

To pewne, każda firma, która zajmuje się zawodowo tapicerką i obiciami mebli szuka idealnego serwisu hurtowego najwyższej jakości, w promocyjnej cenie tkanin, materiałów obiciowych.

Nasza hurtownia Almitex, to możliwie najlepszy wybór.

Zajmujemy się także hurtową sprzedażą tanich, jakościowo najlepszych mebli. Np. poszukiwane i tanie wersalki, kanapy, sofy.

Cały nasz asortyment produktów jest najwyższej jakości wraz z poszukiwaną gamą kolorów i wzorów.
W naszym sklepie tkaniny obiciowe w kwiaty czy w fantazyjne kształty i powtarzalne desenie, także jednobarwne, lecz z oryginalną fakturą – z pewnością każdy z Państwa zawsze znajdzie w naszej hurtowni materiałów tapicerskich najlepiej dobraną do swoich oczekiwań tkaninę!

Nasze produkty możemy wysłać do: Michałowo Zawiercie Radzyń Chełmiński Hrubieszów Łaszczów Zator Różan Żychlin Radymno Złoczew Czempiń Jastarnia Krzyż Wielkopolski Połaniec Bolesławiec

I każdego innego miasta…

Tkanina tapicerska. Tkaniny obiciowe Bawełna. Bluzka dziewczęca biała z długim rękawem. Dla dzieci Części do mebli. Body – Sukienka Opaska Na Głowę Wyprzedaż Letnia

Elektronika Garaż. Maski ochronne BHP.

OGŁOSZENIA PRASOWE