Unikalnie tanie nogi do mebli. Zaufana hurtownia. Zalecana propozycja na renowację mebli


Na naszym rynku działamy od wielu lat, wciąż powiększamy naszą świetną ofertę.

Prowadząc handel przez internet możemy dotrzeć do wymagających klientów, z każdego, nawet najdalej położonego miasta.
Nasi konsumenci, to głównie renowatorzy starych mebli, tapicerzy, fachowcy, rzemieślnicy, ludzie którzy tworzą wymyślone przez siebie, idealne scenariusze.


Jedynie dzięki naszym tkaninom obiciowym można idealnie odnowić swoje stare meble, nadać im cudnego charakteru.

Firma Almitex, to bogaty asortyment m. in. tkanin obiciowych, różne wzory i kolory. W naszej szerokiej ofercie także: Akcesoria meblowe.
Hurtownia dba o bogaty, szeroki wybór, zarówno kolorystyczny, cenowy i unikalne wzornictwo.

Każdy fachowiec, który zajmuje się profesjonalnie tapicerką i obiciami mebli szuka najlepszego dostawcy hurtowego najwyższej jakości, w możliwie najniższej cenie tkanin, materiałów obiciowych.

Nasza hurtownia Almitex, to celujący wybór.

W naszej ofercie również hurtowa sprzedaż tanich, nowoczesnych mebli. Np. wygodne i tanie wersalki, kanapy, sofy.

Oferowane przez naszą hurtownię produkty są najlepszej jakości wraz z bardzo szeroką gamą kolorów i najrozmaitszych wzorów.
W naszym sklepie do wyboru tkaniny obiciowe w kwiaty czy w fantazyjne kształty i powtarzalne desenie, także jednokolorowe, lecz z oryginalną fakturą – z pewnością każdy z Państwa zawsze znajdzie w naszej hurtowni materiałów tapicerskich wzorowo dobraną do swoich oczekiwań tkaninę!

Nasze produkty możemy wysłać do: Więcbork Terespol Kętrzyn Góra Kalwaria Nidzica Międzyrzec Podlaski Moryń Ciężkowice Korfantów Koronowo Bytom Odrzański Trzcińsko-Zdrój Nowe Miasto Lubawskie Sułkowice Witkowo

I każdego innego miasta…

Kulki silikonowe. Mata kokosowa do mebli. Body – Sukienka Opaska Na Głowę Wyprzedaż Letnia. Dla dzieci Kulka silikonowa. Tkaniny obiciowe Floki.

kosmetyki Wynajmę. Mieszkania w domu wielorodzinnym.

OGŁOSZENIA PRASOWE