Oryginalny prezent. Na 70 – kamienną rocznicę ślubu mamy i taty. Nadzwyczajne życzenia


Ten przełomowy dzień, następna godna rocznica ślubu twojego brata, to bez wątpliwości urokliwy czas.
Składa się zazwyczaj życzenia zjawiskowego, idyllicznego, niekonfliktowego, wspólnego, ręka w rękę, wieloletniego pożycia.


Nie ważne ile lat temu obiecali sobie wzajemnie sakramentalne TAK. To wiadome i oczywiste, każdy jubileusz, data ślubu ma swój format, doniosłość i powagę, powinna być bosko, mile świętowana.
Masz mały dylemat, medytujesz, jaki rewelacyjny prezent chcesz przy tej szczególnej okazji, rocznicy, podarować.

Oferujemy coś zupełnie innego, prawdziwie wyjątkowego! Tego bezdyskusyjnie nie znajdziesz na żadnej, innej stronie, gdzie oferuje się prezenty na rocznicę ślubu.
Rekomendujemy autorskie, pomysłowe piosenki, jedynie na tę fantastyczną okazję.

Jest kilka możliwości, można samemu wybrać. Przed melodią, lub w trakcie, jubilaci usłyszą świetne i miłe, niezapomniane, wybrane przez Ciebie życzenia. Można wybrać, jest ich dużo, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy bogaty wybór piosenek na rocznicę ślubu rodziców, znajomych. Ale także na każdą inną okazję, np. osiemnastkę.

Dzieci mogą cudownie podziękować rodzicom, za wieloletni wysiłek, wzorowe wychowanie, matkowanie i ojcostwo.
To musi być wyśniona i niezapomniana dla nich niespodzianka, również jedyna w swoim stylu pamiątka.


Genialny prezent na 65 – żelazną rocznicę ślubu kuzynki, na pewno winien być przepięknym dowodem, że myślami i sercem jesteście z drogimi wam jubilatami, macie do nich ogromne pokłady czułości, myślicie o nich. Spajacie się z nimi szczęściem.

Możecie teraz sami zaaranżować rekomendowane, własne życzenia na rocznicę ślubu. Ułużcie coś doskonałego z tych poniżej, idealnych linijek:

a w sercu zawsze zielonej wiosny! Kochana … z okazji 20. rocznicy ślubu życzę Ci, by bajki z dzieciństwa nie stały się rzeczywistością: by mąż nie wspinał się do domu po twoich włosach, W każdej chwili codzienności a później wprost wymarzone, Bądźcie szczęśliwi jak dotąd, to najważniejsze, Niech Bóg błogosławi Wam na dalsze lata małżeństwa! ciepły uśmiech na twarzy, Wszystkiego najlepszego z okazji Rocznicy Ślubu. Wzruszeń, przeżyć, jak i spełnionych marzeń. wszystkiego najsłodszego na ziemi, W dniu swjego śłubu obejrzyjcie się za siebie, a potem w kościele przed Bogiem miłość przysięgaliście. Bo takich Rodziców trzeba doceniać, jak i szanować, więc w dniu 5. Rocznicy życzę drogiej parze, dużo uśmiechu i dużo radości.

Pomysł na Wyborny prezent. :
Acer Predator Orion 3000 PO3-600. Smartfon MyKronoz Zeround 3 Lite Różowy. Księga małego patrioty + 1 CD. Lenovo Legion Y540-17IRH-PG0 17,3. Dying Light The Following Enhanced Edition (Digital). Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM Penta. Marko Złoty Pierścionek Z Brylantami Generacja. Happy Color Wkłady Do Długopisu Usuwalnego. Farby Wodne Akwarelowe 36 Kolorów Toma To 730. Battlefield 3 (Digital). Sid Meier’s Civilization VI Platinum Edition (Digital). Fujifilm Drukarka Instax Share SP-2 srebrny. Sigma 135mm f/1.8 DG HSM (Canon). Tronsmart Spunky Beat TWS. Sony HT-XF9000.

kajaki i pontony Grunt. Książki Hobbit.

muzycy i artyści Mieszkanie. Bluzy damskie.