Okazyjnie cenowo szkielety, stelaże mebli. Polecana hurtownia. Zalecana propozycja dla rzemieślników


Na naszym rynku działamy już sporo czasu, wciąż wzbogacamy naszą unikalną ofertę.

Prowadząc sprzedaż przez internet możemy dotrzeć do wymagających klientów, z terenu całego kraju.
Nasi konsumenci, to głównie ludzie, którzy zajmują się renowacją starych mebli, tapicerzy, fachowcy, rzemieślnicy, osoby, które tworzą wymyślone przez siebie, doskonałe scenariusze.


Jedynie dzięki naszym kapitalnym tkaninom obiciowym można pięknie odnowić swoje zużyte meble, dodać im wybitnego charakteru.

Firma Almitex, to niezwykle bogaty asortyment m. in. tkanin, w różnych wzorach i kolorach. W naszej branżowej ofercie także: Materace, łóżka.
Hurtownia dba o szeroki wybór, zarówno kolorystyczny, cenowy i unikalne wzornictwo.

Z pewnością każdy rzemieślnik, który zajmuje się zawodowo tapicerką i obiciami mebli szuka sprawdzonego dostawcy hurtowego najwyższej jakości, w genialnej cenie tkanin, materiałów obiciowych.

Nasza hurtownia Almitex, to mistrzowski wybór.

W naszej różnorodnej ofercie również hurtowa sprzedaż tanich, nowoczesnych mebli. Np. dopasowane do każdego wnętrza tanie materace i łóżka.

Wszystkie nasze produkty są najwyższej jakości wraz z poszukiwaną gamą kolorów i wzorów.
Mamy do wyboru tkaniny obiciowe i tapicerskie w kwiaty czy w fantazyjne kształty i powtarzalne desenie, także jednokolorowe, lecz z oryginalną fakturą – każdy z Państwa zawsze znajdzie w naszej naszym sklepie materiałów tapicerskich najlepiej dobraną do swoich projektów tkaninę!

Nasze produkty możemy wysłać do: Proszowice Wilamowice Środa Śląska Nowa Dęba Kłodawa Ciechanów Dąbrowa Tarnowska Łęknica Brzeziny Witkowo Bielsk Podlaski Bychawa Prudnik Krynica Morska Raciąż

I każdego innego miasta…

Komplet Bear. Dla niemowląt odnawianie mebli Tkaniny obiciowe Eko skóra. Uchwyty do mebli. Body

kojce i chodziki Budynek użytkowy. Blaszaki furgony.

OGŁOSZENIA PRASOWE