Nowatorski prezent. Na 30 – perłową rocznicę ślubu mamy i taty. Szokujące życzenia


Ta przełomowa data, kolejna godna pamięci rocznica ślubu waszych krewnych, to bez wątpienia piękny czas.
Składajmy na ogół życzenia olśniewającego, idyllicznego, sielskiego, wspólnego, codziennego życia.


Błahe zapewne jak dawno temu ślubowali sakramentalne, tradycyjne TAK. To powszechnie przyjęte, raczej każda rocznica ślubu ma swoją wymowę, doniosłość i powinna być przez bliskich obchodzona.
To moment, w którym kalkulujesz, jaki doskonały prezent chcesz przy tej niecodziennej okazji, rocznicy, ofiarować.

Proponujemy coś wyjątkowego, rzeczywiście niestereotypowego! Czegoś z takim pomysłem z pewnością nie trafisz w żadnej innej ofercie, gdzie oferuje się prezenty na rocznicę ślubu brata lub siostry.
Polecamy przez nas specjalnie napisane i skomponowane kapitalne piosenki, wyłącznie na taką szczególną okazję, datę i rocznicę ślubu, np. brata lub siostry.

Jest kilka wariantów, można samemu wybrać. Na początku, albo później, w trakcie, jubilaci usłyszą świetne i miłe, oryginalne, wybrane przez Ciebie życzenia. Można wybrać, jest ich wiele, są na naszej stronie: muzyka24h.pl
Mamy bogaty wybór piosenek na rocznicę ślubu rodziców, przyjaciół. Ale także na każdą inną okazję, np. dla męża.

Dzieci, przy takiej sposobnej okazji i rocznicy, mogą genialnie podziękować rodzicom, za ich trud, wychowanie, starania.
To może być fantastyczna i niezapomniana dla nich niespodzianka, ponadto jedyna w swoim stylu pamiątka.


Nietypowy prezent na 75 – brylantową rocznicę ślubu cioci i wujka, z pewnością będzie doskonałym potwierdzeniem, że myślami i sercem jesteście z obdarowanymi, macie do nich ogromne pokłady czułości, pamiętacie o nich. Spinacie się z nimi ogromnym szczęściem.

Możecie teraz sami poukładać znakomite, własne życzenia na rocznicę ślubu. Wybierzcie coś niepowtarzalnego z poniższych, wybranych linijek:

Kochamy Was, szanujemy i za wiele cenimy, niezależny, wolny, szczęśliwy… Przeszliście ze sobą wiele dobrego, ale także złego, Jako Wasze dzieci życzymy z tej wspaniałej okazji, I Wam ten czas szybko zleciał, Pełnego miłości, zaufania i czaru dobrego. Bądź więc sobą wciąż, niezmiennie, Drodzy Jubilaci! że nadszedł dzień wspaniały, dzieci trzódkę ładną macie, 20 lat marzeń wspólnie realizowanych, bo to jest Wasz dzień. W marzeniach i bez słów. Powiem krótko: żyjcie 100 lat niech będzie jak kwiat wiecznie kwitnący,

Pomysł na Awangardowe prezenty. :
Easy Długopis Wymazywalny 24 Szt. Interdruk Wkład Do Segregatora A4 W Kratkę 100 Sztuk. DURACELL BASIC LR6/AA 4szt. Wsip Zeszyt Do Nauki Pisania W Jednej Linii. Bic Kids Kredki Ołówkowe Eco Evolution 24 Kolory. Crayola Kredki Ekojumbo 12Szt 03014. Minecraft Windows 10 Edition (Digital). Hama Książkowy 29×32 50 białych stron. Canon EOS 800D + 18-135mm. Lisciani Zabawa I Edukacja Puzzle Dziecięce I Flashcards Farma. Warcraft 3: Gold Edition (Digital). Samsung 18650 Li-ion 2500mAh INR18650-25R 20A. Notes W Kropki A5 Impresja Niebieski. Targus Drifter do 16. Wikam Zestaw Przyborów Szkolnych Skrzynka Artysty 168el.

kupię antyki, kolekcje Grunt. Materiały i akcesoria budowlane.

wyznania Wynajmę. Sprzęt budowlany.