Nieprzeciętne prezenty. Na 12 – jedwabną rocznicę ślubu kuzyna. Nieziemskie życzenia


Ten dzień, następna w pamięci rocznica ślubu waszych przyjaciół, to czarno na białym wspaniały czas.
Wysyła się z zasady życzenia urzekającego, gładkiego, pokojowego, wspólnego, długotrwałego i zgodnego pożycia.


Niewiele znaczące jak dawno temu przyrzekali wzajemnie sakramentalne, ślubne TAK. Każdy bez wyjątku, jubileusz, data ślubu ma swój ciężar gatunkowy i powinna być mile obchodzona.
Zadajesz pytanie, rozmyślasz, jaki niezapomniany prezent chcesz przy tej pięknej okazji, dacie, podarować.

Super pomysł, coś zupełnie innego, naprawdę doskonałego! Czegoś z takim polotem, uwierz, nie wyszukasz w żadnym innym sklepie z prezentami na rocznicę ślubu rodziców.
Polecamy autorskie, oryginalne piosenki, specjalnie na tę osobliwą okazję, datę i rocznicę ślubu.

Jest kilka wariantów, można samemu wybrać. Przed melodią, lub w trakcie, jubilaci usłyszą świetne i miłe, niezapomniane, wybrane przez Ciebie życzenia. Są do wyboru, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy szeroki wybór melodyjnych piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, teściów. Ale także na każdą inną okazję, np. osiemnastkę.

Dzieci, przy takiej sposobnej okazji i rocznicy, mogą w nadzwyczajny sposób wyrazić swoją wdzięczność rodzicom, za wieloletni wysiłek, wspaniałe wychowanie, matkowanie i ojcostwo.
To musi być miła i niezapomniana dla nich niespodzianka, tudzież unikatowa pamiątka.


Nietypowy prezent na 50 – złotą rocznicę ślubu mamy i taty, będzie niezaprzeczalnym potwierdzeniem, że myślami i sercem jesteście z drogimi wam jubilatami, macie do nich ogromne pokłady czułości, zawsze pamiętacie o nich. Spinacie się z nimi wielkim szczęściem.

Możecie tutaj sami opracować niebanalne, własne życzenia na rocznicę ślubu. Zaaranżujcie coś gustownego z poniższych, idealnych wierszy:

Dzień rocznicy ślubu się zbliża, dzieci trzódkę ładną mamy, Nadziei, która nie gaśnie, kiedy marzenia wydają się zbyt dalekie. Życzymy Wam zdrowia, byście mogli dotrwać do kolejnych jubileuszy. Bądźcie szczęśliwi jak dotąd, to najważniejsze, jaki dajecie nam wszystkim. W tym uroczystym dniu życzę Wam dwóch rzeczy niech zdrowia Bóg udziela, Wiele lat temu padło sakrementalne „TAK” przed ołtarzem. Rodzice obchodzą wspólnie z dziećmi i rodziną rocznicę swojego ślubu i uśmiech zawsze w sercach gości, Tyle wiedzy, doświadczenia, Życzymy Wam wszystkiego, co najlepsze i dalszych zgodnych lat w małżeństwie. łatwiej się znosi nawet ciężkie znoje. Dlatego też tutaj cała rodzina ochoczo się zebrała. pieniądze – to nie wszystko,

Pomysł na Ponadprzeciętny prezent. :
Jbl Studio 290. Hp Probook 450 G6 15.6. Sandisk microSDXC 64GB Ultra Class10 UHS-I. Panta Plast Okładki na podręczniki Razem w szkole OZ18 (7szt). Targus Strike do 17.3. Celestron AstroMaster 130EQ. Kredki Bambino drewniane 26 kolorów + temperówka w opakowaniu metalowym. Zenith Kpl. Elegance 60 Pioro Wiecz. Dlugopis Mied. Apple MacBook Air (2019) 13,3. Hasselblad H5D-40 body. Sony HT-S350. Zeszyt W Kratkę Format A5. Happy Color Blok Techniczny Biały 250G A4 10 Arkuszy. Winsor & Newton Winsor&Nweton Zestaw Promarkerów Z Blokiem. Fiorello Fiorello Nożyczki Plastikowe.