Niekonwencjonalny prezent. Na 12 – płucienną rocznicę ślubu mamy i taty. Awangardowe życzenia


Ta przełomowa data, następna w pamięci rocznica ślubu waszych dobrych przyjaciół, to ani chybi magiczny czas.
Składajmy z zasady życzenia anielskiego, radosnego, opanowanego, wspólnego, codziennego życia.


Nie ważne jak dawno temu mówili wzajemnie sakramentalne, tradycyjne TAK. Tak się powszechnie uznaje, każda rocznica ślubu ma swoją rangę i powinna być mile celebrowana.
To chwila, kiedy dumasz głęboko, jaki miły prezent chcesz przy tej rzadkiej okazji, dacie, podarować.

Poznaj to, mamy coś zupełnie innego, prawdziwie wyśmienitego! Czegoś takiego z pewnością nie znajdziesz w żadnej innej ofercie z prezentami na rocznicę ślubu.
Polecamy przez nas specjalnie napisane i skomponowane zjawiskowe piosenki, wyłącznie na tę nadzyczajną, wyjątkową okazję, datę i rocznicę ślubu, np. cioci i wuja.

Na początku, albo później, w trakcie, szanowni jubilaci usłyszą fajne, doskonałe, wybrane przez Ciebie życzenia. Można wybrać, jest ich wiele, są na naszej stronie: muzyka24h.pl
Mamy bogaty wybór super piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, znajomych. Ale także na każdą inną okazję, np. dla żony.

Dzieci, przy takiej okazji, mogą zjawiskowo wyrazić swoją wdzięczność rodzicom, za ciężki, ale wspaniały trud, wspaniałe wychowanie, opiekę.
To może być fantastyczna i miła dla nich niespodzianka, tudzież jedyna w swoim rodzaju pamiątka.


Znakomity prezent na 40 – rubinową rocznicę ślubu brata, na pewno winien być gustownym potwierdzeniem, że myślami jesteście z waszymi jubilatami, macie do nich ogromne pokłady czułości, zawsze myślicie o nich. Łączycie się z nimi szczęściem.

Możecie, korzystając z tej strony, sami stworzyć znakomite, własne życzenia na rocznicę ślubu. Wybierzcie coś wspaniałego z tych poniżej, hasłowych wierszy:

Jeden jest duży, a drugi mały. pomyślcie czasem o mnie mile. Niech nadchodzące lata jeszcze bardziej zbliżą nas do siebie. Nigdy nie zbaczajci ze swojej drogi Chcę być dla Ciebie, to jest mój życia cel. kochającego serca, któremu pozwolicie poprowadzić się przez życie, Wypełniajcie każdą chwilę tak, Życzymy Wam, aby każdy dzień przynosił Wam szczęście. Wszystkiego dobrego! Wasze małżeństwo nigdy nie wymaga publiczności. Kochanym Rodzicom, z okazji … Godów, możemy zobaczyć, jak pięknie i dobrze realizowana jest przysięga sprzed ołtarza. Data ślubu rodziców, to wyjątkowa w rodzinie data i rocznica Niech Was radość nie ominie. niech będzie dla Was bardzo miła. samych słodkości,

Pomysł na Bezkonkurencyjny prezent. :
Faber-Castell Naboje Atramentowe Krótkie Niebieskie 6Szt. Iso Zestaw Gigant Do Malowania Rysowania Walizka Farby. Oxford Zeszyt A5 32K Kratka Sweet. Sony PlayStation 4 Pro 1TB. everActive 4x akumulatorki R6/AA Ni-MH 2000 mAh ready to use. Crelando Zestaw Do Dekoracji Papieru Stemple Z Motywami. Pentel Kredki Pastele Do Tkanin 15 Kolorów. Apple AirPods Pro biały. Bic Kids Kredki Ołówkowe Eco Evolution 24 Kolory. Microsoft Xbox One S 500Gb. Nikon Coolpix W150 pomarańczowy. Leica D-Lux (Typ 109). SanDisk Extreme SDHC 32GB Class 10. Filtry nakranowe i podzlewozmywakowe. St Majewski Kredki Bambino Ołówkowe 24Kol Trójkątne Jumbo.