Niekonwencjonalne prezenty. Na 14 – kości słoniowej rocznicę ślubu matki i ojca. Najlepsze życzenia


Ta wyjątkowa data, następna w latach rocznica ślubu waszej ukochanej cioci i wuja, to niezaprzeczalnie uroczysty czas.
Składamy zwykle życzenia przeuroczego, pogodnego, bezstresowego, wspólnego, ręka w rękę, życia.


Błahe to raczej, jak dawno temu ślubowali wzajemnie sakramentalne, ślubne TAK. To powszechnie przyjęte, każda zapewne rocznica ślubu ma swoją miarę, doniosłość i powinna być wspaniale fetowana.
To czas, kiedy dumasz głęboko, jaki zjawiskowy prezent chcesz przy tej specyficznej okazji podarować.

Trafiłeś w punkt! Mamy coś szczególnego, naprawdę unikalnego! Czegoś z takim polotem bezspornie, nie znajdziesz w żadnej innej ofercie z prezentami na rocznicę ślubu rodziców.
Oferujemy, nasze autorskie, genialne piosenki, napisane i skomponowane jedynie na taką fantastyczną okazję, datę i rocznicę ślubu.

Jest kilka możliwości, można wybrać. Przed melodią, lub w trakcie, jubilaci usłyszą fajne, kapitalne, wybrane przez Ciebie życzenia. Są do wyboru, różne, są na naszej stronie: muzyka24h.pl
Mamy szeroki wybór super piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, siostry, brata. Ale także na każdą inną okazję, np. urodziny.

Dzieci, przy takiej okazji, mogą czarująco wyrazić swoją wdzięczność rodzicom, za wieloletni trud, cudowne wychowanie, troskę.
To powinna być wymarzona i miła dla nich niespodzianka, również super pamiątka.


Doskonały prezent na 50 – złotą rocznicę ślubu matki i ojca, z pewnością będzie naocznym dowodem, że myślami jesteście z obdarowanymi, macie do nich wielki sentyment. Spajacie się z nimi ogromnym szczęściem.

Możecie teraz sami wymyśleć fantastyczne, własne życzenia na rocznicę ślubu. Ułużcie sobie coś wspaniałego z tych poniżej, idealnych wierszy:

Życzę Wam czasu wiele uśmiechu i powodzenia, na zdziwienie, na nowość, Wszystkiego co najlepsze, Mimo przeszkód i trudności w naszym życiu, niech ta miłość nigdy się nie kończy. Choć przeżyliście już nie jedną kłótnię i nie jedno godzenie, Życzę Wam słońca na każdym niebie, aby dały Wam one siłę do pokonywania trudności jakie pojawiają się w codziennym życiu. Mąż przysięgę składałeś ukochanej żonie. a później wprost wymarzone, pięknym obrazem, jak przez problemy, I w wyciągniętej dłoni dużo miłości, pchają życie do przodu. Zdrowia, szczęścia i pomyślności,

Pomysł na Odkrywczy prezent. :
Pióro Wieczne Na Naboje Astragraffiti 2 Naboje. Dell Pursuit Backpack 15,6. HP Pavilion Gaming 15,6. ThinkTank Retrospective 5 (PineStone/szary). Colorino Kredki Ołówkowe Jumbo 18 Kolorów + Temperówka. Dali Zensor 7. Battlefield 3 (Digital). Viltrox PFU RBMH 85mm f/1.8 STM (Fuji X). Sony Cyber-shot DSC-HX60. Herlitz Notatnik A4/2X40K Kratka+Linia My Bookf Pas Mięta. Waterman Naboje Do Piór Długie – Czarne – 8 Sztuk. Stabilo Zestaw zakreślaczy Boss 6szt. kolory pastelowe. Star Wars: Jedi – Upadły Zakon (Digital). Faber-Castell Polychromos 120Szt 110011. Workers & Resources: Soviet Republic (Digital).

gry planszowe i puzzle Magazyn. Dywany.

inżynierowie, technicy i architekci Magazyn. Skamieliny, minerały i muszle.